YÜZ LEKE KREMİ

15 SPF Koruma Faktörlü 50ml e 1,7 fl.oz

Formülündeki Alpha-Arbutin, Ascorbic Acid, E vitamini güneşin ve yaşlanmanın neden olduğu lekelerin tedavisinde etkilidir. Macademia Oil hücre yenilenmesini sağlar ve cilt lekelerinin giderilmesinde yardımcı olur. Shea yağı cildi pürüzsüzleştirici özelliklere sahiptir ve cildin nemini koruyan ince bir tabaka oluşturur. DR GENA yüz leke kremi içeriğindeki SPF 15 koruma faktörü ile yeni leke oluşumuna karşı etkilidir.
Temizlenmiş cildinize sabah ve akşam bir miktar DR GENA Yüz Leke Kremi’ni ince bir tabaka halinde, yüz ve boyun bölgesi dahil dairesel masaj hareketleriyle kullanınız. Özellikle vücut uykudayken hücre yenilenmesinin artması sebebi ile yatmadan önce uygulanması DR GENA Yüz Leke Kremi’nin etkisinde büyük öneme sahiptir.
DR GENA Leke Serumu ile kullanılması önerilir.


Ingedients:
Aqua, Octyl Methoxycinnamate, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Octyl Palmitate, Avobenzone, Lanolin, Paraffinium Liquidium, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Alpha-Arbutin, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Parfum,d- Limonene, Linalool, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Aktif İçerik

Alpha-arbutin, Ascorbic Asit, E vitamini, Lanolin, Sitearik Asit

Tüm ürünlerimiz challenge test ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Sağlık Bakanlığı GS1 Sistemine kayıtlıdır.

Bayimiz Olun