VÜCUT PEELİNG

200 ml e 6,77 fl.oz
Cildimiz 28 ile 40 günde bir kendisini yeniler. Serbest radikaller (hava kirliliği, şehir yaşamı ,sigara ve alkol kullanımı, uykusuzluk, güneş hasarı vb.) hızlı yaşlanmaya sebep olur. Bu sebeple cilt, yenilenmesini hızlandırıcı aktiflere ihtiyaç duyar. Vücut peelingi; ölü deri tabakasının arındırılmasına, cildin yapılandırılmasına yardımcı olur. Granüllü bir yapıya sahiptir. İçerdiği kahverengi deniz yosunu ile yenilenme, yatıştırma ve cildin doğal savunma sisteminin güçlendirilmesini sağlar. Cildi kurutmaz C ve F vitaminleri ile anti-enflamatuar etki gösterir. Düzenli kullanımında batık oluşumunu engeller.
Haftada bir veya iki kez ıslak cildinize dairesel masaj hareketleri ile uygulayınız. 5 dakika cildinizde bekletiniz. Sadece ılık su ile durulayınız ve kurulayınız.


Ingedients:
Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Polyethylene, Palmaria Palmata Extract, Hedera Helix Leaf Extract, Silica, Undaria Pinnatifida Extract, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Parfum, Disodium EDTA, Cl 74260.

Aktif İçerik

Kırmızı Deniz Yosunu, Duvar Sarmaşığı Özü, Kayısı Çekirdeği, Hyaluronik Asit

Tüm ürünlerimiz challenge test ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Sağlık Bakanlığı GS1 Sistemine kayıtlıdır.

Bayimiz Olun