SELÜLİT KREMİ

200 ml e 6,77 fl.oz
Güçlendirilmiş formülü ile Caffeine ,Kekik Üzüm Yağı ,Biberiye sayesinde selülit oluşumunu engelleyerek portakal kabuğu görünümünü azaltır. Cildin daha sağlıklı pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. Kan dolaşımını hızlandırır. Ciltte sıkılaşma, toparlanma ve şekillenmeye yardımcı olur.
Bölgesel incelmede profesyonel kullanıma uygundur. Ev devam ürün kullanımında ise; gün aşırı kalça, bel, bacak, göbek ve kol bölgelerine kas yönünün tersine dairesel hareketlerle krem tamamen eminele kadar masaj yaparak sürülür. Durulama gerektirmez. Sürüldükten sonra ortalama 5-10 dakikada etkisini gösterecektir. Ciltte yanma batma ve yoğun kızarıklık görülecektir. Bu durum 30 dakika ile 45 dakika sürebilir. Bu istediğimiz ve beklediğimiz bir etkidir. Bu sayede kan dolaşımını hızlandırıp, yağ yakımını tetikleyip, selülit oluşumunu engelleyecektir. Ürünün göz ve ağız temasından kaçınılmalıdır.


Ingedients:
Aqua, Glycerin, propylene glycol, caffeine, eucalyptus globulus leaf oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Menthyl Ethylamido Oxalate, Centela Asiatica Extract, Mentha Piperita Oil, Triethanolamine, Gaultheria Procumbens leaf oil, CI19140, CI 42090, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylexylglycerin.

Aktif İçerik

Caffeine, Kekik Üzümü Yağı, Biberiye, Bitkisel Gliserin, Gotu Kola, Okaliptüs yağı

Tüm ürünlerimiz challenge test ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Sağlık Bakanlığı GS1 Sistemine kayıtlıdır.

Bayimiz Olun